Natukene meist...

Tere! Oleme 2 poolprofesionaalset pokkerimängijat, kes elavad seal kus juhtub ja soe on (vahel harva eksime ka lume sisse lumelauda sõitma). Naudime oma elu täiel rinnal. Kuna üks meist ei jaga eriti hästi inglisekeelt, siis teine pidi alati tõlkima neid tekste eestikeelde. Kahjuks läksid enamus kaotsi koos läpaka vargusega, kuid olen alustanud uuesti tõlkimisega. Iga päev tõlgin natukene, nädalas arvan et keskmiselt 2-3 artiklit. Põhiliselt No Limit Texas Hold'em, kuid ka turniiride strateegia õpetusi (SnG, MTT, STT, DoN), kuna see arendab ka mu enda mängu oluliselt.

Siin blogis pakume me neid artikleid ka teistele jagamiseks.
Kuid tasuta lõunaid ei ole olemas, siis sooviks saada ka natukene vaevatasu - see motiveerib rohkem tõlkima ja sõnastusele rohkem tähelepanu pöörama, et "kliendid" ka midagi saaksid makstud raha eest. Üldjuhul on hinnad vägagi taskukohased, sümboolsed summad. Varsti peagi avame ka enda foorumi, kus võimalik abi küsida ja ka soove mingite artiklite järgi, mida sooviksite lugeda.
Kuna meiega liitub õige pea ka 2 täielikult profesionaalset mängijat, siis hakkab ka foorumis toimuma käte analüüse ja muud väga palju huvitavat ja kasulikku.
Mina ise mängin tasemel hetkel NL50 ja arenen koos artiklitega kõrgemale.
2 inimest kes meiega liituvad mängivad mõlemad tasemetel NL600 kuni NL2000 võitvalt, ehk on vägagi profesionaalsed mängijad ja neilt on kindlasti õppida palju. Kuna kumbki neist ei ole eestlane, siis hakkab nende käte analüüs toimuma ingliskeeles, mida me muidugi võime vajadusel otseselt tõlkida eestikeelde.

Artiklite saamiseks kirjuta meile pokuorg@gmail.com
Samuti see on ka MSN aadress, kuhu võite lisada. Nii MSN kui ka emaili teel saab edukalt suhelda, seal avaldame ka hinnad, saab teha ka mingeid paketihindu- liitumisi jne. Kes praegu püsisoovijateks jäävad, neile ka hiljem kindlasti erinevad boonused kui foorum valmb.

Kirjutage julgesti, rikkaks sellega keegi saada ei soovi, pigem on soov kogu see raha panna kõrvale, et arendada korralik komuun välja, kus saaks pakkuda ka parimatele kasutajatele erinevaid boonuseid/promosid ja treening sesse tõeliste proffesionaalidega. Plaanis on teha ka meie kommuunile oma proxy server.

PS Teiste lehtede eestvedajad:
Me ei soovi ühegi teise Eesti pokkerikomuuniga tülli minna ega konkureerima hakata, rõhutan veel, see pole meile rahateenimis koht, vaid siiski sooviks arendada eesti pokkeri elu veelrohkem. Idee saigi alguse üldse sellest, et meiega liituvad 2 proffesionaalset mängijat, kes olid nõus tasuta käte analüüse jms tegema hakata foorumis, kuid tahavad et foorum oleks kindlates kätes, mitte nendejaoks võõrad inimesed. Nii hakkaski idee hargnema. Raha artiklite eest ei küsi palju, saadud tasu eest tulebki koduleht, haldamine, proxy server (jah hetkel piisav DNS vahetusest, et pääseda mängima, kuid kes teab mis tulevik toob) jne. Kui teil on ettepanekuid, soovitusi, kritiseerida midagi või koostööpakkumisi - pokuorg@gmail.com (msn ja email) ja suhtleme vabalt erinevatel teemadel.