Tere,
Ei ole laisk mitte sellesmõttes, et midagi tehtud ei ole - Tehtud on väga palju vahepeal.
Laisk olen sellesmõttes, et siia pole midagi postitanud arengust.
- Tõlgitud mitu lehekülge teksti jälle
- Parandatud eelmiste tõlgete õigekirja ja sõnastust (lihtsamini loetavam)
- Kõvasti end haritud (loetud lehekülgete kaupa materjali + vaadatud tonnide viisi videosid)
- Proovinud ka teisi aidata probleemidega, millest tunnen et käib jõud üle
- Kodulehekülge edasi arendanud, kuid see hetkel seisab, väikesed logistilised probleemid
- Õlut joodud, esimesi päikesepaistelisi ilmasid nauditud
- Trenni tehtud
- Ise alustanud mõne uue artikli kirjutamist arvutisse, ehk kunagi ka alustan
Pokkeriprod.com lehel on viimaste päevadega paar väga huvitavat arutelu minujaoks päevakorda tulnud, kus olen proovinud ka enda arvamust avaldada, soovitan kõigile vaadata, väga harivad teemad (oled blindil, käes madal paar, hilisest positsioonist mängija openraiseb... what to doooooo?????? ning teine huvitav teema, et openraised madala paariga, saad 3beti... what to doooooo??????)
Igaljuhul seda posti hakkasin ma kirjutama hoopis teise eesmärgiga, et öelda midagi muud hoopis edasi - "Homme teen suurema ja kokkuvõtlikuma postituse"