kolmapäev, 17. märts 2010

Laisk Laisk Laisk

Laisk...
Tere,

Ei ole laisk mitte sellesmõttes, et midagi tehtud ei ole - Tehtud on väga palju vahepeal.
Laisk olen sellesmõttes, et siia pole midagi postitanud arengust.
  • Tõlgitud mitu lehekülge teksti jälle
  • Parandatud eelmiste tõlgete õigekirja ja sõnastust (lihtsamini loetavam)
  • Kõvasti end haritud (loetud lehekülgete kaupa materjali + vaadatud tonnide viisi videosid)
  • Proovinud ka teisi aidata probleemidega, millest tunnen et käib jõud üle
  • Kodulehekülge edasi arendanud, kuid see hetkel seisab, väikesed logistilised probleemid
  • Õlut joodud, esimesi päikesepaistelisi ilmasid nauditud
  • Trenni tehtud
  • Ise alustanud mõne uue artikli kirjutamist arvutisse, ehk kunagi ka alustan
Kõige-enam rahul muidugi arengu üle, et väga palju juurde õpitud. Tohutult on andnud see juurde, et sai kodumaaga head aega jäetud ja mujale mindud. Saab kogu oma aja pühendada arengule ja analüüsile.
Pokkeriprod.com lehel on viimaste päevadega paar väga huvitavat arutelu minujaoks päevakorda tulnud, kus olen proovinud ka enda arvamust avaldada, soovitan kõigile vaadata, väga harivad teemad (oled blindil, käes madal paar, hilisest positsioonist mängija openraiseb... what to doooooo?????? ning teine huvitav teema, et openraised madala paariga, saad 3beti... what to doooooo??????)

Igaljuhul seda posti hakkasin ma kirjutama hoopis teise eesmärgiga, et öelda midagi muud hoopis edasi - "Homme teen suurema ja kokkuvõtlikuma postituse"

neljapäev, 11. märts 2010

Elamine

Kuna kullakallil kodumaal - Eestis, on tehtud kõigi online pokkerimängijate elu raskemaks ja järjest raskemaks tundub see minevat, siis oleme valmis andma ka nõud välismaale kolimise ja eluolu kohta. Kogemusi on väga paljudest riikidest. Võime aidata otsida elamispindu, kaaslasi teiste pokkerimängijate seast maailmas kellega koos elada jms.
Küsige julgesti.
pokuorg@gmail.com

Poku

Täiendused

Hakkasin tõlkima artikleid:

Peale floppi - Sinu käes on initsatiiv
Peale floppi - Vastase käes on initsatiiv
Peale floppi - Kellegil pole initsatiivi

Vaatan hetkel üle ka kriitiliselt eelnevad artiklid, sest lugedes neid hetkel uuesti üle, siis jah - kõigest saab aru, KUID sõnastus on liiga kuiv ja igav lugeda - ehk siis lühidalt, liiga otsetõlge. Proovin sõnastust ja lauseehitust paremaks muuta. Eks aastad välismaal viibimine on natukene eestikeelele tunda andnud, aga annan endast parima.

Tahaks juba väga need artiklid ära tõlgitud saada, on järjekorras mul veel mõni artikel strateegia kohta hetkel ja siis ootan huviga et saaks teha vahepeal paar psühholoogilist artiklit eestikeelseks, kuna ma naudin neid väga ja õige püsholoogiline olek/mindset on minu enda arvamuse põhjal 50% mängust ja edust. Praegu olen tõlkimisel põhiliselt pühendunud pokerstrategy artiklitele madalatel limiitidel, ehk siis põhitõdedele, soovin need rutemas korras läbi saada, et jõuda kõrgema taseme artiklitele.

Kui meiega liituvad lõpuks 2 proffi elukutselist, siis kindlasti hakkab ka nende sulest midagi head tulema.

Seni parimat,
Poku @ 25kraadi sooja.