Peale floppi - Sinu käes on initsatiiv
Peale floppi - Vastase käes on initsatiiv
Peale floppi - Kellegil pole initsatiivi
Vaatan hetkel üle ka kriitiliselt eelnevad artiklid, sest lugedes neid hetkel uuesti üle, siis jah - kõigest saab aru, KUID sõnastus on liiga kuiv ja igav lugeda - ehk siis lühidalt, liiga otsetõlge. Proovin sõnastust ja lauseehitust paremaks muuta. Eks aastad välismaal viibimine on natukene eestikeelele tunda andnud, aga annan endast parima.
Tahaks juba väga need artiklid ära tõlgitud saada, on järjekorras mul veel mõni artikel strateegia kohta hetkel ja siis ootan huviga et saaks teha vahepeal paar psühholoogilist artiklit eestikeelseks, kuna ma naudin neid väga ja õige püsholoogiline olek/mindset on minu enda arvamuse põhjal 50% mängust ja edust. Praegu olen tõlkimisel põhiliselt pühendunud pokerstrategy artiklitele madalatel limiitidel, ehk siis põhitõdedele, soovin need rutemas korras läbi saada, et jõuda kõrgema taseme artiklitele.
Kui meiega liituvad lõpuks 2 proffi elukutselist, siis kindlasti hakkab ka nende sulest midagi head tulema.
Seni parimat,
Poku @ 25kraadi sooja.
Paar soovitust. Alguses avalda artikleid tasuta, kasutajad saavad siis aru mida ja millisel kujul sellelt saidilt oodata on. Väga vähesed inimesed hakkavad mingilt blogilt internetis asju ostma lihtsalt kuna see võimalus on olemas. See aitab sul tekitada piisavalt trafficut/inimesi mis on hädavajalik kui sa tahad seda kohta siin kasvatada suuremaks kui mingi unustatud blogi millel on 10 külastajat kuus.
VastaKustutaSinu esmaseks tegevuseks on asja käima saamine, mitte kasumi teenimine. kasumit hakkad teenima siis kui sul on piisav käive.
Teiseks: Sinu tutvustuse sõnastusest saab aru nii, et sina mängid NL 5000-det ja sinu elukutselised sõbrad mängivad NL60k kuni NL200 000. Ning arvestades, et sa plaanid raha teenida artiklite ümbertõlkimisega ma kahtlen selles natuke.
Arvestades, et sa plaanid hakata õpetama peamiselt täielike algajaid siis ma arvan, et sul oleks parem keskenduda mingi lihtsama struktureeritud õppekava ülesehitamisele ja vähem juhuslike huvitavate artiklite ümberkirjutamisele.
Aga edu sulle.
Tänan tähelepanu juhtimise eest, võtan ideed kuulda ja homme mõtlen need ilusti läbi.
VastaKustutaJah tekstis on mul viga limiidi suuruste kohta tõesti sees. NL50 ja NL2000 mõeldud siis